foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

12695435 900271460068313 1212382897 oDnia 05.02.2016r. o godz.19:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Zabrzu odbył się już IV "Wieczór poezji". Sala, do której nas zaproszono miała charakterystyczny klimat, który stwarzały m.in. reflektory i kawiarniane stoliki. Magiczną atmosferę tworzyła też profesjonalna muzyka towarzysząca głównym wydarzeniom, czyli śpiewowi i recytacji dzieł tych starszych i tych nowszych, które z pewnością większość z nas znała. Byśmy z łatwością mogli odróżnić z jakiego okresu pochodzą dane dzieła ustawiono zegary, które obrazowały epoki, z których pochodziły piosenki i teksty. Każda prezentacja wykonywana była przez uzdolnionych uczniów naszej szkoły, którzy byli ubrani oczywiście odpowiednio do okresu powstania przedstawianych utworów. Prócz wierszy i piosenek zaprezentowano również zabawne scenki, które bawiły publiczność. Występ był bardzo udany, gdyż każdy szczegół został dopracowany, a przedstawienie rozśmieszało, ale potrafiło też wzruszyć, a szczególnie dumnych rodziców i nauczycieli.

Każdemu kto nie brał udziału w tym przedsięwzięciu mogę śmiało powiedzieć, żeby żałował, gdyż coś tak wyjątkowego nie zdarza się często!

Aleksandra Augustyniak kl. 2o

    

wst relpol phoenix contact LAPP GROUP

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!