foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Heppening listopada 2018 przed Teatrem Nowym w Zabrzu m fot. Pawel JaNic Janicki 008Już po raz kolejny w uroczysty sposób będziemy obchodzic Święto Niepodległosci. W zeszłym roku, w 100-lecie odzyskania wolności, zorganizowaliśmy ciekawy heppening przed Teatrem Nowym, a teraz w uroczysty sposób, całą społecznością szkoły 9 listopada o godz. 11:00 odśpiewamy hymn narodowy.11

Warto pielęgnowac tradycje i pamiętac o historii, gdyż 101 lat temy po 123 latach niewoli wreszcie odzyskaliśmy państwo. Wielu poległo, wielu nie doczekało tego dnia. Nam dany jest wolny kraj.

Pamiętajmy o tych, którzy się do tego przyczynili!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

TECH braz 2020 mm

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!