KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH/PONADPODSTAWOWYCH

1. Uczniowie klas pierwszych liceum po SP – kupują podręczniki w wersji podstawowej za wyjątkiem przedmiotu wybranego jako rozszerzony (z tego kupujemy podręcznik na poziomie rozszerzonym)

Prosimy nie kupować podręczników z języków obcych ( zakup odracza się na początek września 2019).

1. Uczniowie Technikum po SP kupują podręczniki w wersji podstawowej za wyjątkiem podręcznika z matematyki poziom rozszerzony.
  1. Do szkół ponadgimnazjalnych można odkupić książki od starszych roczników uczniów .

TECH braz 2020 mm