foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: XXVII Liga Recytatorów za nami!10 czerwca w Sali Kameralnej podsumowano tegoroczną XXVII Ligę Recytatorów. Miło nam poinformoważ, że aż 5 uczniów spośród 10 znalazło się w protokole końcowym, a 3 z wysoką punktacją i wystapiło w koncercie laureatów pt. Miasto ze snu,

Gratulujemy:

Weronice Braun - V miejsca, Zuzannie Gajdzik - IV miejsca, Lenie Piesik - IV miejsca, Judycie Stój i Kacprowi Burkowi wyróżnień.

Warto dodać, że nasza szkoła ukończyła klasyfikację na V miejscu spośród 16 startujących szkół. Brawo!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się  19.06.2019 r. według następującego harmonogramu:

•    godzina  8.15,  sala gimnastyczna - klasy 3 gimnazjum i klasa 8 szkoły podstawowej

•    godzina 8.15, plac szkolny lub w przypadku opadów deszczu - korytarz szkolny II piętro - szkoły ponadgimnazjalne, I piętro szkoła podstawowa

•    godzina 11.00 - sala gimnastyczna, klasa 1A, 1B, 2A.

 

Read more: Zakończenie roku szkolnego 2018 / 2019

Zapraszamy na spektakl teatralny z udziałem naszych uczniów!

12 czerwca w Teatrze Nowym kilka osób z naszej szkoły zagra w spektaklu pt. Król Żaglonosy" , który został zrealizowany w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Zapraszamy serdecznie do teatru. W głównej, tytułowej roli uczeń klasy 1o - Krystian Kowalski. Wystapią również uczniowie klasy 4a (grupy tetralnej szkolnej):…

Read more: Zapraszamy na spektakl teatralny z udziałem naszych uczniów!

Czytaj więcej: 10Kurtyna zaprasza na spektakl!Zespół teatralny 10Kurtyna ma zaszczyt zaprosić na podsumowanie trzyletniej pracy w projekcie Teatr jest w nas. 

Odegramy spektakl pt. Zakurzona królewna wg dramatu Piotra Rowickiego w reżyserii B. Wyrzykowskiej-Piesik. Wszystko będzie miało miejsce w Sali Kameralnej w Parku Hutniczym 10 czerwca o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy!

rys. Wiktoria Utnik (1o)

Read more: 10Kurtyna zaprasza na spektakl!

Czytaj więcej: Zaproszenie na koncertW imieniu Pani Prezydent Zabrza, Pani Małgorzaty Mańki-Szulik zapraszamy na koncert z okazji 30 rocznicy wolnych wyborów w Polsce.

Koncert odbędzie się 2 czerwca 2019 r. o godzinie 21.00 na promenadzie Areny Zabrze.

Wstęp na koncert jest wolny.

Zachęcamy do udziału w koncercie.

Read more: Zaproszenie na koncert

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!