logo

Nasza Szkoła po raz kolejny podejmuje ścisłą współpracę z Politechniką Śląską. Uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 7 mogą wziąć udział w projekcie pt. "Ścieżki Kopernika".

W ramach projektu mają możliwość nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach realizowanych na terenie Politechniki Śląskiej przy współpracy z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej, Wydziałem Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz Wydziałem Organizacji i Zarządzania.

Zajęcia te stanowią doskonałą podstawę do podjęcia w przyszłości studiów inżynierskich, a także do zapoznania się z ofertą edukacyjną Politechniki Śląskiej. Wszystkie zajęcia opierają się na laboratoriach, warsztatach, dyskusjach, projektach itp.  Będą realizowane w bardzo przystępny i atrakcyjny dla ucznia sposób.

Wszystkich zainteresowanych szczegółową ofertą projektu prosimy o kontakt z koordynatorem projektu w naszej szkole panem Markiem Matlokiem.

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Who's Online

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.