foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

ImDnia 22 grudnia Samorząd Uczniowski tradycyjnie już zaprosił na spotkanie opłatkowe dyrekcję szkoły oraz przewodniczących klas.

Oprócz życzeń świątecznych i noworocznych p. dyrektor wręczył nagrody publiczności z Nocy Talentów dla Aleksandry Rojek, Mileny Wojtek oraz Klaudii Wydra. Podsumowaliśmy też działalność i aktywność klas w I semestrze: I miejsce (możliwość wyjścia np. do kina) – 1m., 1o, 3p (pół dnia), II miejsce (dzień bez pytania) – 1p, 2p, 3c, 1c,  III miejsce (godzina bez pytania) – 3o, 3m., 2m.

Piękną inicjatywą wykazała się klasa 3p, której uczniowie zrezygnowali w tym roku z wzajemnych prezentów świątecznych i każdy przyniósł paczkę dla dzieci z Oddziału Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Zabrzu - z fundacji „Iskierka”. Dziękujemy też za zdjęcia konkursowe z wigilii klasowych, podsumowanie wkrótce.

Zapraszamy do dalszej pracy

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!